Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.

Fatih Yağcı ve Mehmet Yıldız küsmü

yorum
1
( Yüksek Kalite )

Sözler köşkü olarak yola çıktı Fatih Yağcı. Daha sonra ona Ceyhun Hamid Yılmaz, Osman Sungur Yeken ve Mehmet Yıldız katıldı. Ve ardından da biyoloji fakültesinde okuyan nurunu arayan bir genç belirdi. Harun Serkan Aktaş. Bu uzun yolculukta omuz omuza verdiler onlar ve arkadaşları. Zaman zaman ateistlerin, hristiyanların hücumuna uğradılar. “Ateist gençle sokak sohbeti”, “pilot kalemle ateizmi çökerten şakirt” ve incil ile ilgili çalışmalarından dolayı belli bir zümreyi rahatsız etti Fatih Yağcı Biyografi. Onlara, hangi cemaate bağlısınız? nereye bağlısınız? soruları soruldu birçok zaman. Onlar ise herhangi bir yere bağlı olmadıklarını ve Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin Kuran tefsiri olan Risale-i Nur eserlerini okuyup anlattıklarını ifade ettiler.
Sözler Köşkü, Çınaraltı, Hayalhanem ve Çay House isminde mekanlara öncülük ettiler birbirleri ile maddi bir bağı olmayan derneklerdi bunlar.
Mehmet Yıldız ile Fatih Yağcı kim ya küs müsünüz? diye sordular ve yanlış anladılar. Ancak onların arasında herhangi bir küslük yoktu. Birbirleri ile ara ara görüşüyorlar. Sadece ortak projelerde pek olamadıklarından yanlış anlaşılıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 2 votes)
Fatih Yağcı ve Mehmet Yıldız küsmü, 7.5 out of 10 based on 10 ratings

ÖNEMLİ : SİTEMİZE KATKIDA BULUNMAK İÇİN FİLMLERİ İZLEDİKTEN SONRA YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN.

Çalışmayan Film BildirClose

7.449
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?